Green Life

Agnieszka Nowak i Damian Nowak

jesteśmy miłośnikami przyrody, z wykształcenia leśnikami. Ukończyliśmy Wydział Leśny Akademii Rolniczej w Krakowie, mieszkamy w Beskidzie Niskim, a pracujemy w Magurskim Parku Narodowym. Nasza przyrodnicza pasja na początku skupiona była wokół badań ornitologicznych w Polsce i w Rosji (Półwysep Jamał i Taimyr) oraz fotografowania dzikiej przyrody. Obecnie naszą uwagę poświęcamy filmowaniu przyrody i ludzi z nią związanych.

Mieliśmy zaszczyt prezentować nasz film „Na tropie karpackiej fauny” na festiwalach filmowych: International Nature Film Festiwal Godollo oraz Międzynarodowym Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. W. Puchalskiego. Z kolei film o ptakach Beskidu Niskiego „Skrzydlata zima” miał emisję w FokusTV w latach 2016-2017.

Wydaliśmy kilka autorskich albumów fotograficznych i książek (min. Syberia, Beskid Niski, Powiat Jasielski, Orlik krzykliwy w krajobrazie Karpat), publikowaliśmy artykuły o tematyce przyrodniczej (National Geographic, Poznaj Świat, Wędkarski Świat), a nasze fotografie umieszczane były w wydawnictwach przyrodniczych, kulturowych a także w kalendarzach.

Zapraszamy na nasz kanał youtube
https://www.youtube.com/channel/UC_cai38m9xha7zjsmSReMnA

oraz na stronę FB
https://pl-pl.facebook.com/wposzukiwaniudzikosci/

Zapraszamy do współpracy!